menu cubugu

Sosyal Medya

sosyal-medya

Sitemizin daha iyi bir şekilde sizlere ulaşabilmesi için sosyal medya üzerinden de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Youtube başta olmak üzere İnstagram, Twitter, Facebook, Pinterest ve Google+ üzerinden sizlere üniversiteye hazırlanma sürecinizde değerli vaktinizden fazla almadan kolay bir şekilde bölüm bilgilerini iletmeyi de sürdürüyoruz. Bu bağlamda Youtube ve diğer sosyal medya organlarından da sizlere aktif bir şekilde ulaşmak için çabalıyoruz. Aşağıdaki kutularda bulunan butonlardan sosyal medya sayfalarımıza ulaşabilirsiniz..

 

youtube-icon

Youtube kanalımızda birbirinden güzel ve ustalıkla hazırlanan bölüm açıklama videolarımız ile sizlerleyiz. Aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz..

 

instagram-icon

İnstagram hesabımızda sizlere bölüm bilgilerini ve sıralamalarını göze hoş gelen fotoğraf ve sitemize ait videolar ile zengin içerikler sunmaya çalışıyoruz. Aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz..

 

twitter-icon

Twitter hesabımızda sizlere bölüm bilgilerini sizler için hazırladığımız yazı, fotoğraf ve videolar ile birlikte süslüyoruz. Aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz..

 

facebook-icon

Facebook sayfamızda sizler için bölüm bilgilerini sade ve net bir biçimde hazırlıyor, video ve fotoğraflar ile içeriğimizi zenginleştiriyoruz. Aşağıdaki butondan ulaşabilirisiniz..

 

pinterest-icon

Pinterest hesabımızda sizlere üniversite bölümleri hakkında hazırladığımız yazı, fotoğraf ve videoları paylaşmaya çalışacağız. Aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz..

universitebolumleri.org

 


Tüm Hakları universitebolumleri.org’a Aittir.