menu cubugu

Hakkımızda

Hakkımızda
Üniversiteye hazırlanırken veya üniversite tercihi yapacakken siz de acaba hangi fakültede yer almalıyım? Ya da fakültedeki hangi bölüm bana daha uygun diye düşündüğünüz oluyor mu? Üniversite bölümü gerek sınava hazırlanırken gerekse tercih yapmadan önce düşünmemiz gereken en önemli konulardan biridir. İşte tam da bu konuda sizlere yardımcı olabilmek için universitebolumleri.org adlı sitemizi geliştirdik.
Universitebolumleri.org olarak özellikle üniversiteye hazırlanma ve tercih dönemlerinizde sizlere fazla detaya girmeden gerekli ve net bilgiyi sade ve kullanımı kolay bir site ile kolay anlaşılabilir bir yaklaşım benimseyerek iletmeye çalıştık ve halen devam eden güncelleştirme çalışmalarımızla da buna devam ediyoruz.
Sitemizin daha iyi bir şekilde sizlere ulaşabilmesi için sosyal medya üzerinden de çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Youtube başta olmak üzere İnstagram, Twitter ve Facebook üzerinden sizlere üniversiteye hazırlanma sürecinizde değerli vaktinizden fazla almadan kolay bir şekilde ulaşmayı da sürdürüyoruz. Bu bağlamda Youtube ve diğer sosyal medya organlarından da sizlere aktif bir şekilde ulaşmak için çabalıyoruz.
Ayrıca sitemizde arayıp ulaşamadığınız bilgiler, merak ettiğiniz, eklenmesini istediğiniz bölümler varsa bizlere sitemizin kategoriler kısmında bulunan ‘Sorularınız’ kısmından, bulunduğumuz sosyal medya mercalarındaki yorum veya mesaj yolu ile ya da [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz. Unutmayın her yaptığınız yorum, merak ettikleriniz veya fikir önerileriniz bizim için çok değerli.
Sitemiz gerek içeriği gerek tasarımı ile sizlere kullanımı kolay ve aklınızda bölüm bilgisi hakkında soru işareti kalmayacak şekilde kısa videolar ile desteklenerek hazırlanmış olup site içeriği farklı internet siteleri araştırılarak sizin için en faydalı ve sade olan bilgileri size sunmaya özen gösterdik. Sitemizin içeriğinde farklı internet sayfalarından bilgiler kullandığından dolayı telif ya da herhangi bir hak talebinizde bizlere [email protected] adresine açıklamanız ile birlikte mail göndererek ulaşabilirsiniz. Attığınız mailler yönetimimiz tarafından değerlendirilecek olup sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapmaya çalışacağız.
Bölüm sayfalarında ise sizlere sunmuş olduğumuz sıralama listesi butonuna tıklamanız halinde sizleri bölümün sıralamasına ait farklı bir siteye yönlendireceğimizi bilmenizi isteriz. Ayrıca bildiğiniz gibi sitemiz sizlere Youtube platformu üzerinden ve sitemizin bölümler ile ilgili sayfasından sizleri sıkmayacak biçimde kısa ve özenle hazırlanmış videoları sizlere sunmaktadır. Bu videoların içeriği sitemizde bulunan bölüm bilgilerinden farklı olarak pek çok farklı internet kaynağı harmanlanarak oluşturulmaktadır. Bu bağlamda videomuz içeriğindeki resim ve fotoğraflar haricinde bizlere ulaştırdığınız telif hak iddiaları sitemiz yönetimi tarafından haklı bir hak ihlali bulunmadığı sürece dikkate alınmayacaktır. Bilgilerinize arz edilir…
Sitemizi kullandığınız için teşekkürlerimizi sunar, sizleri sitemizde ve bulunduğumuz sosyal ağlarda yeniden görmeyi umarız.
Saygılarımızla, Yönetim KuruluTüm Hakları universitebolumleri.org’a Aittir.